" Profesyonel lpg ve cng dönüşüm merkezi "
Sincan Otogaz

Sincan Otogaz Telefon 0 (312) 271 37 63
0 (534) 545 10 53
Ana Sayfa Hakkımızda Otogaz Nedir? Markalar S.S.S. İletişim
  • image06
 
Sincan Otogaz Markalar
Sincan Otogaz Markaları
Sincan Otogaz Montaj
HAKKIMIZDA
Teknogaz Otogaz lpg ve cng dönüşümü konusunda uzman çalışanları ile hizmet vermektedir. Bünyesinde Atiker, Brc, Wentgaz, Lovato, Prins ve Landirenzo gibi markaları bulundurmaktadır. Lpg ve cng dönüşümünün yanı sıra tamir, bakım ve ayar hizmetlerinide sunmaktadır. Sincan otogaz firmaları içerisinde müşterisine en üst hizmeti sunar. Kaliteli işçilik ve güleryüzlü çalışanları ile siz müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Misyon : Müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır, müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar. Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir,her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu

devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir. Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil işlerine öncelik verir. Hizmette kaliteden hiçbir şart altında taviz vermez. Müşterilerinin saklı tutulması gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar.

 

Sincan otogaz denilince akla gelen ilk adres olmaktan gurur duyuyoruz. Lpg ve cng dönüşümü bizim işimiz!

Vizyon : Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır, sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Hiçbir kaynağı israf etmez ve modern tasarruf ilkelerine uyar. Bölgesel teşkilatlanmaya, özerk yönetime ve merkezi denetime önem verir. Kanunların ön gördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir, iş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar.Sincan otogaz konusunda ve sincan otogaz firmaları içerisinde en doğru seçim!

 

ANKARA OTOGAZ

 

Ankara otogaz firmaları içerisinde isrtikrarlı, saygın ve ilkeli duruşu, kalite ve üstün hizmet çizgisinden ödün vermeyen Teknogaz Lpg bünyesinde bayiliğini üstlendiği Atiker, Lovato, BRC, Landirenzo, Wentgas ve Prins gibi dünyaca ünlü markaların montaj,dönüşüm ve satış sonrası servis hizmetini layığı ile yerine getirmektedir.

 

Servisimiz TSE standartlarına uygun olup tam güvenli donanıma sahiptir.

 

ATİKER, LOVATO, LANDIRENZO, WENTGAS VE PRINS MARKALARI ANKARA SİNCAN YETKİLİ SERVİSİ.

 
 

 


Sincan Lpg Navigasyon İletişim Ulaşım Sosyal Medya

Sincan Otogaz

Adres :
Sincan Sanayi Sitesi 214. Cad. (1. Cad)
No: 43/C Sincan / ANKARA
Telefon :
0(312) 271 37 63 - 0(534) 545 10 53 0(554) 971 31 33
Sincan Otogaz Facebook
Sincan Otogaz Hakımızda
Sincan Atiker İletişim Teknogaz Otogaz © 2015 Her hakkı saklıdır.Bu web sayfasındaki yazı ve görsellerin tamamı Teknogaz Otogaz''a aittir. Kopyalanamaz, dağıtılamaz ve yayımlanamaz.